جستجوی در سایت

  • آدرس : اصفهان - بلوار ارغوانیه - خیابان سروستان پلاک 39

  • پشتیبانی و مشاوره : 35131-031

دستگاه برش لیزر  | دستگاه سی ان سی  | دستگاه چاپ بنر | دستگاه چلنیوم

خانه

جوهر دستگاه چاپ بنر

جوهر دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر

جوهر دستگاه چاپ بنر یکی از مهمترین راههای نگهداری از دستگاه چاپ بنر است که اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. حتی بهترین نوع از دستگاه چاپ بنر نیز در صورتی که رسیدگی های لازم برای نگهداری از آن صورت نپذیرد. گذشت زمان باعث دچار مشکلات زیادی خواهد شد. مشکلاتی که حتی باعث قطع شدن روند چاپ خواهد شد. یکی از نکات بسیار مهم که باید به صورت جدی مورد توجه چاپخانه داران قرار گیرد، خرید جوهر است.

خریداری جوهر و دقت در حین خرید جوهر دستگاه چاپ بنر حیاتی است .چرا که رابطه مستقیمی با نحوه عملکرد و میزان عمر دستگاه چاپ بنر و نوع مرکب مصرفی وجود خواهد داشت. همچنین بسیاری مواقع مشتری فقط به قیمت جوهر دقت میکند غافل از اینکه قیمت پایین تر با توجه به کیفیت پایین تر خواهد بود در واقع همیشه جوهر های بسیار ارزان مشکلات عدیده ایی ایجاد خواهند کرد.

علاوه بر این ، جوهر بی کیفیت به دستگاه چاپ بنر آسیب وارد می کند .و باعث بروز مشکلات و خسارات و هزینه های زیاد برای دستگاه چاپ خواهد آمد.

اهمیت جوهر دستگاه چاپ بنر

مهمترین عامل در کارکرد راحت و بدون ایراد دستگاه بنر جوهر مصرفی آن میباشد. بهترین راهکار برای داشتن چاپ عالی و بدون مشکل استفاده از جوهر های با کیفیت و بدون ایراد و دارای عمر مفیربالا خواهد بوددر واقع توصیه همیشگی سیمای شهر این است که با خرید جوهر ارزان تر ، دستگاه خود را دچار مشکل نکنید.

این نوع جوهر ها باعث خرابی و گرفتگی هد شده و کل سیستم دستگاه بنر را به هم می ریزد.

راه حل، خرید از شرکت های معتبر و برندهای معروف ارائه دهنده جوهر در ایران است. با این کار از شرکتی خرید کرده اید که پاسخگوی مشکلات به وجود آمده خواهد بود و دارای سرویس و خدمات برای محصولات خود باشد.مجتمع سیمای شهر با داشتن سابقه ۱۵ ساله و یکی از قدیمی ترین مراکز عرضه و فروش جوهر مخصوص دستگاه چاپ بنر در ایران میباشد.

جهت دریافت لیست قیمت جوهر و مرکب ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید

نکاتی در مورد قیمت جوهر بنر

هر چیزی که در هر فعالیتی بیشتر مصرف شود، قیمت آن اهمیت پیدا می‌کند و سهم مهمی در بودجه دارد، بنابراین طبیعی است که قیمت جوهر بنر برای کارگاه‌های چاپ اهمیت بالایی داشته باشد. ما وقتی که در مورد جوهر دستگاه بنر بحث می‌کنیم، منظور ما شامل سه دسته جوهر اکوسالونت، جوهر سالونت و لاتکس است و ممکن است قیمت هر کدام از آن‌ها تفاوت داشته باشد. با توجه به اینکه جوهر بنر سریع‌تر از سایر مواد مصرفی به پایان می‌رسد، همیشه بخشی از بودجه کارگاه به خرید این جوهر اختصاص می‌یابد و فاکتورهای تاثیرگذار بر آن اهمیت پیدا می‌کنند.

قیمت جوهر چاپ بنر شامل چه مواردی می‌شود؟

بسیاری از افراد معتقدند که قیمت جوهر چاپ بنر فقط به ذات اولیه آن بستگی دارد، اما باید این حقیقت را بپذیریم که قیمت این جوهرها تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد و حتی نوع جوهر نیز باعث می‌شود که این قیمت تغییر کند. در بحث قیمت‌گذاری جوهر دستگاه‌های بنر، دو دسته جوهر اهمیت بیشتری دارند:

قیمت جوهر اکوسالونت

جوهر اکوسالونت در بسیاری از منابع به عنوان یک جوهر مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی معرفی می‌شود، البته قیمت این جوهر نسبت به سایر جوهرهای دستگاه‌های چاپ بنر بالاتر است، اما تأثیر بلند مدت آن و همچنین امکان بازیافت آن باعث شده است که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد. نکته‌ای که در مورد جوهر بنر اکو سالونت وجود دارد این است که برای استفاده از آن نیاز به یک لایه لمینت برای پوشش چاپ است.

قیمت جوهر سالونت

جوهر سالونت از حلال‌های آلی فرار تشکیل می‌شود و خشک شدن آن سریع‌تر از سایر انواع جوهر است. قیمت این جوهرها در بازار ارزان است و دسترسی به آنها نیز آسان است، با بحث سلامتی و استفاده از سیستم تهویه هوا باعث شده است که مصرف این جوهرها کمتر باشد، و در نتیجه کاهش تقاضا، قیمت آنها نیز افت محسوسی تجربه کند. البته در هر صورت انتخاب جوهر دستگاه بنر به موارد دیگری مانند برند تولید کننده و حجم خرید نیز بستگی دارد.

انواع جوهر دستگاه بنر شامل موارد زیر است

  • جوهر هد کونیکا
  • جوهر هد سیکو ژاپن
  • جوهر اکوسالونت برای هد های اپسون DX4 , DX5 , DX7 , DX8
  • جوهر مخصوص هد اسپکترا پولاریس
  • جوهر برای هدهای یووی اپسون و ریکو ژاپن
  • جوهر مخصوص هدهای زار انگلستان

 

برای خرید جوهر باکیفیت دستگاه

میتوانید به صورت تلفنی با کارشناسان سیمای شهر تماس گرفته و میزان جوهر درخواستی خود را اعلام دارید.

همچنین برای بهره مندی از مشاوره رایگان با کارشناسان سیمای شهر می توانید فرم فرم ثبت سفارش استفاده کنید.

 

جوهر دستگاه چاپ بنر

یکی از پرتکرارترین کارهایی که صاحب یک کارگاه چاپ یا اپراتور دستگاه چاپ بنر باید انجام دهد، انتخاب و خرید جوهر دستگاه بنر است که تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد. در واقع، انتخاب جوهر شامل یک برند یا یک محصول خاص نمی‌شود و فرد باید اطلاعات زیادی در مورد شرایط دستگاه و قطعات مختلف آن داشته باشد. جوهرها تنوع بالایی دارند و استفاده از آنها در شرایط متفاوتی انجام می‌گیرد. برخی از آنها اکوسالونت هستند و برای محیط زیست مشکلی ایجاد نمی‌کند، در مقابل برخی دیگر سالونت بوده و برای استفاده در محیط‌های آزاد و نصب بنر در محیط بیرون به کار برده می‌شوند.

کلیاتی در مورد جوهر دستگاه چاپ بنر

جوهر دستگاه چاپ بنر ، مرکب دستگاه بنر، رنگ بنر و جوهر دستگاه بنر چند مطلب رایج و معمول در صنعت چاپ بنر هستند که در شرایط مختلفی ممکن است از هر کدام از آنها استفاده شود. جوهر به عنوان ماده‌ای رنگی تعریف می‌شود که امکان پاشیدن آب بر روی سطوح مختلف وجود دارد و پس از خشک شدن می‌توان از آن سطح برای اهداف مختلف استفاده کرد. بنابراین طبیعی است که انتظار داشته باشیم جوهرها از ترکیبات رنگی محلول در حلال‌های مختلف درست شده باشند و کاربرد آنها با توجه به ترکیبات بکار رفته در آنها تغییر کند. حال ممکن است این تغییر مربوط به چاپ بنر باشد یا چاپ سطوح انعطاف پذیر دیگر.

جوهرهای دستگاه چاپ بنر با الفاظ مختلفی در بازار شناخته می‌شود. جوهر اکوسالونت دستگاه چاپ بنر از ترکیبات رنگی حلال در آب ساخته شده‌اند و با محیط زیست سازگار هستند. کار در چنین کارگاه‌هایی نیاز به سیستم تهویه ندارد و ترکیب فرار یا بخار سمی تولید نمی‌کنند. جوهر سالونت دستگاه چاپ بنر از رنگدانه های محلول در حلال‌های شیمیایی ساخته می‌شوند که حلال آنها از ترکیبات آلی فرار بوده و به سرعت خشک می‌شوند. اگرچه بخار این جوهرها بیماری زاست، اما برای کاربرد در محیط آزاد مناسب هستند و در برابر شرایط جوی مقاوم. دسته سوم جوهر لاتکس دستگاه چاپ بنر به شمار می‌روند که خصوصیات بینابینی دارند و نسبت به جوهرهای سالونت سالم‌تر هستند.