جستجوی در سایت

  • آدرس : اصفهان - بلوار ارغوانیه - خیابان سروستان پلاک 39

  • پشتیبانی و مشاوره : 35131-031

دستگاه برش لیزر  | دستگاه سی ان سی  | دستگاه چاپ بنر | دستگاه چلنیوم

خانه

جوهر چاپ بنر

جوهر چاپ بنر

جوهر چاپ بنر

Rate this post

برای فعالان حوزه صنعت چاپ و کسانی که از دستگاه چاپ بنر استفاده می‌کنند، مسئله انتخاب جوهر چاپ بنر بسیار حیاتی است و به نوعی با کیفیت کار آنها و طول عمر دستگاه گره خورده است. جوهرهای دستگاه‌های چاپ بنر بسیار متنوع هستند و با جستجو در اینترنت می‌توانید بفهمید که تا چه اندازه تنوع آنها بالاست. این تنوع بالا اگر چه در انجام کار دستگاه تأثیر مثبتی دارند و خریدار با گزینه‌های متعددی رو به رو می‌شود، اما به همان اندازه خرید جوهر چاپ بنر را پیچیده می‌کند و شخص خریدار ملزم است که اطلاعات بیشتری در مورد جوهرها و انواع مختلف آنها به دست بیاورد.

 

جوهر چاپ بنر

جوهر چاپ بنر

انواع جوهر چاپ بنر

برای خرید یک جوهر چاپ بنر مناسب، مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار، شناخت انواع مختلف آن‌هاست که کمک می‌کند بهترین گزینه ممکن را برای دستگاه انتخاب کنیم. جوهرها در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و حتی حلال‌های آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت در ساختار جوهر باعث می‌شود که عکس العمل دستگاه چاپ نسبت به آنها متفاوت باشد. اهمیت نوع جوهر به اندازه‌ای است که حتی شرکت‌های تولید کننده جوهرها سعی می‌کنم که برای هر دستگاهی، یک نوع جوهر خاص تولید کنند که هم کیفیت کار بالا باشد و هم طول عمر نازل‌ها و هد دستگاه بالا برود.

مهم‌ترین معیار دسته بندی انواع جوهر چاپ بنر به جنس و مواد به کار رفته در آنها اشاره دارد. جوهر اکوسالونت، جوهر سالونت و جوهر لاتکس اصلی‌ترین جوهرهای استفاده شده در دستگاه‌های چاپ بنر هستند. این موضوع باعث می‌شود که قبل از خرید، اطلاعات کلی و سطحی در مورد جوهرها داشته باشیم. مرحله بعد شامل بسته بندی جوهرها بر اساس هد دستگاه و مدل‌های آن‌هاست. مثلاً در بین محصولات موجود در بازار، جوهرهای چاپ بنر لیما طرفداران بسیاری دارند و برای شناسایی آنها از پیشوندها و پسوندها ای مانند جوهر هد زار یا جوهر هد کونیکا استفاده می‌شود. البته معیارهای دیگری مانند برند نیز در انتخاب و خرید جوهر چاپ بنر تأثیر گذار است و باید در فرایند خرید به آنها توجه شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *