جستجوی در سایت

  • آدرس : اصفهان - بلوار ارغوانیه - خیابان سروستان پلاک 39

  • پشتیبانی و مشاوره : 35131-031

دستگاه برش لیزر  | دستگاه سی ان سی  | دستگاه چاپ بنر | دستگاه چلنیوم

خانه

دستگاه اکوسالونت

دستگاه اکوسالونت

دستگاه اکوسالونت

امروزه با پیشرفت صنعت تبلیغات و چاپ ، استفاده از اکوسالونت و دستگاه اکوسالونت روند پیشرفت بسیار بالایی را داشته است و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگرچه این روش را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ در نظر گرفت ، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت به سایر جوهرها برتر هستند.

خرید دستگاه  اکوسالونت در ظاهر شاید آسان به نظر بیاید ولی در واقع با یک انتخاب صحیح میتوانید موفقیت خود در بازار را تضمین نموده و برعکس اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید کل موفقی شما متاسفانه امری دست نیافتی خواهد بود.

اگر سفارشات خاص متریالهای خاص و مشتری های خاص دارید هرگز به سراغ دستگاههای ارزان قیمت و بی کیفیت نروید چراکه حتما به مشکل خواهید خورد. کیفیت ساخت بدنه به همراه قطعات یدکی با کیفیت و پشتیبانی فروشنده از عوامل اصلی انتخاب شما خواهد بود.

شرکت سیمای شهر با داشتن نماینگی از شرکت های معتبر بالاترین کیفیت دستگاه را به شما ارائه خواهد داد و با انجام آموزشهای لازم جهت بهره گیری هر چه بهتر از ماشین شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد.

دستگاه اکوسالونت و چاپ بر روی شبرنگ

یکی دیگر از مصارف دستگاه اکوسالونت قابلیت چاپ بر روی شبرنگ خواهد بود.در گذشته ها چاپ بر روی شبرنگ روشی بسیار مشکلی بود.چرا که استفاده از شبرنگ در بسیاری از فیلدهای کاری از جمله برچسب اموال استفاده زیادی داشت .

با ورود دستگاه اکوسالونت برای چاپ شبرنگ بسیاری از افراد برای چاپ بر روی این متریال پرطرفدار دستگاه اکوسالونت تهیه کردند.نکته مهم این هست که چاپ بر روی همه مارکها مقدور نیست و بعضی از برندهای بازار به دلیل لایه روی مدیا و یا بعضا چرب بودن سطح جنس فابلیت چاپ ندارند.

مزایای استفاده از دستگاه اکوسالونت

دستگاه اکوسالونت به دلیل کاربرد جوهر خاص با فرمول شیمیایی منحصربه‌فرد و سازگار با محیط زیست به عنوان یک دستگاه ایمن و پرکاربرد شناخته می‌شود که در حال حاضر بخش مهمی از بازار صنعت چاپ را به خود اختصاص داده است. در مقایسه این دستگاه با سایر دستگاه‌های چاپ، مانند دستگاه سالونت، به‌احتمال‌زیاد در کلیات دستگاه‌ها نتوان تفاوت چشمگیری پیدا کرد، اما چیزی که بین این دستگاه‌ها تمایز ایجاد می‌کند، استفاده از جوهرهای بر پایه ترکیبات آبی است که برای اپراتور مشکلی ایجاد نمی‌کند و به صورت غیرمستقیم باعث بالا رفتن کیفیت چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت می‌شود.

دستگاه چاپ اکوسالونت به صورتی طراحی شده است که برای این نوع جوهرها می‌تواند بازدهی بسیار خوبی نصیب اپراتور کند و از لحاظ سلامتی نیز مشکلی برای وی ایجاد نمی‌شود. در طراحی این دستگاه‌ها نحوه قرار گرفتن هد دستگاه و نازل‌های آن به صورتی است که جوهر با سرعت کمتری خشک می‌شود و نیاز دارد که با استفاده از روش‌های مستقیم یا غیرمستقیم بر روی آن تأثیر گذاشته شود. این در حالی است که در دستگاه‌های سالونت خشک شدن جوهر با سرعت بیشتری انجام می‌شود و به‌احتمال‌زیاد تحویل دادن سفارش مشتری نیز زمان کمتری از اپراتور می‌گیرد. اما همین تفاوت به ظاهر ساده با برتری دستگاه‌های چاپ اکوسالونت همراه شده و صاحبین صنایع چاپ را به سمت استفاده از آن می‌کشاند.

قیمت دستگاه اکوسالونت

قیمت دستگاه اکوسالونت

لیست قیمت و جدول اقساط دستگاهها را دریافت کنید