جستجوی در سایت

  • آدرس : اصفهان - بلوار ارغوانیه - خیابان سروستان پلاک 39

  • پشتیبانی و مشاوره : 35131-031

دستگاه برش لیزر  | دستگاه سی ان سی  | دستگاه چاپ بنر | دستگاه چلنیوم

خانه

دستگاه فایبر

دستگاه فایبر

دستگاه فایبر

دستگاه فایبر یکی دیگر از انواع مختلف دستگاه‌های حکاکی و مارکینگ است که با استفاده از اشعه لیزر قادر خواهد بود تا انواع نقش و نگارها را بر روی متریال های مختلف ایجاد کند.

در سالیان گذشته از دستگاه‌های مکانیکی مانند فرز و دریل به همراه دستگاه CNC استفاده می‌شد، و با وجود اینکه کنترل کامپیوتری توانایی کنترل دستگاه را افزایش داده بود، اما هنوز هم برخی نامنظمی‌ها و برش‌های پرت در آنها صورت میگرفت.

با ظهور دستگاه مارکینگ فایبر و بهره‌گیری از لیزر برای حکاکی و مارکینگ ، صنعت حکاکی نیز به عنوان یک رشته جدید بر روی کار آمد و امروزه در بسیاری از شیوه‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد .

امروزه از تکنولوژی حکاکی و مارکینگ در موارد و صنعت های مختلفی استفاده خواهد شد و دستگاه لیزر فایبر سرعت این موضوع را در صنعت تبلیغات و چاپ بسیار بیشتر کرده است . به همین دلیل هرروزه شاهد رشد سریع خرید و فروش این دستگاه‌ها در بازار هستیم و پیش‌بینی می‌شود دستگاه فایبر لیزری جایگزین بسیاری از دستگاه‌های لیزری دیگر میشود.

دریافت لیست قیمت و جدول قیمت اقساط دستگاهها

چرا قیمت دستگاه فایبر در مدلهای مختلف متغیر است

سوالی که در مورد دستگاه‌های لیزری و دستگاههای فایبر مطرح می‌شود این است که چرا قیمت دستگاه فایبر در مدلهای مختلف متغیر است؟ آیا قرار دادن ویژگی‌های مختلف در هر کدام از آن‌ها تأثیر گذار است؟ آیا بحث نرم افزار و به روز رسانی آن مؤثر است؟ عملکرد دستگاه در حوزه‌های مختلف چطور؟ برای اینکه بتوانیم این موضوع را به شکل دقیق‌تر بررسی کنیم، در این مطلب به سه حوزه جامعه مرتبط با دستگاه‌های لیزری خواهیم پرداخت و نشان می‌دهیم که هر کدام از آنها به چه صورتی بر قیمت دستگاه فایبر تأثیرگذارند.

تفاوت در نرم افزار دستگاه و به روز رسانی آن

یکی از مواردی که معمولاً در مورد دستگاههای صنعتی چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد و اتفاقاً نقش مهمی در تغییر قیمت دستگاه فایبر دارند، بحث نرم افزار دستگاه و به روز رسانی آن است. اگر یک کاربر بتواند از محیط کاربری نرم افزار دستگاه به شکل مناسب استفاده کند و برای استفاده از آن مشکلی نداشته باشد، طبیعت کار خود را با کیفیت بالاتری انجام خواهد داد و برای پرداخت قیمت دستگاه فایبر بالاتر مشکلی نخواهد داشت.

گنجانده شدن قابلیت‌های متفاوت در هر دستگاه

این موضوع به طور مستقیم با سازندگان دستگاه در ارتباط است و آنها مشخص می‌کنند که قیمت دستگاه فایبر به چه صورتی تغییر کند. وقتی که یک دستگاه در یک شرکت تولید می‌شود، سازندگان و کارشناسان آنها تصمیم می‌گیرند که چه قابلیت‌هایی و از چه ابزارهایی برای مجهز کردن دستگاه خود استفاده کنند. هر چه این قابلیت‌ها و تجهیزات بیشتر باشد و توانایی دستگاه چشمگیرتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

تفاوت در بخش حرکتی و استفاده از تعداد محورهای متفاوت

نقش بخش حرکتی در یک دستگاه صنعتی به هیچ وجه قابل چشم‌پوشی نیست و به طور مستقیم با عملکرد آن در ارتباط است. هر چه توانایی یک دستگاه برای حرکت در جهت‌ها و محورهای مختلف بیشتر باشد، یعنی توانایی کار در حوزه‌های مختلف را خواهد داشت و در برش دادن محصولات متنوع‌تر، موفق عمل خواهد کرد. پس بخش حرکتی و تعداد محورها به صورت مستقیم با قیمت دستگاه در ارتباط است.