جستجوی در سایت

  • آدرس : اصفهان - بلوار ارغوانیه - خیابان سروستان پلاک 39

  • پشتیبانی و مشاوره : 35131-031

دستگاه برش لیزر  | دستگاه سی ان سی  | دستگاه چاپ بنر | دستگاه چلنیوم

خانه

چه عواملی در تغییر قیمت دستگاه بنر مؤثر هستند

چه عواملی در تغییر قیمت دستگاه بنر مؤثر هستند

چه عواملی در تغییر قیمت دستگاه بنر مؤثر هستند

Rate this post

متغیر بودن قیمت دستگاه بنر برای تمامی مخاطبان وب سایت ما جالب است و هر کدام از آنها ممکن است یک توجیه خاص داشته باشند. معمولاً اغلب این مشتریان در مورد افراد تاثیرگذار بر این قیمت‌گذاری می‌پرسند و به نوعی دنبال مقصر می‌گردند. اما باید توجه داشته باشید که این قیمت گذاری فقط دستگیر نفر یا یک گروه نیست و از خط تولید تا لحظه فروش، هر شخصی می‌تواند به اندازه خود بر این قیمت‌گذاری مؤثر باشد. سه دسته از افراد مؤثر بر تغییر قیمت دستگاه بنر عبارتند از:

سازنده دستگاه بنر

اولین و در واقع مهمترین گروه تاثیرگذار در تغییر قیمت دستگاه بنر سازندگان دستگاه هستند. این سازندگان هستند که از چه موادی در ساخت دستگاه استفاده شود، چه تجهیزاتی بر روی آن نصب شود و قابلیت‌های دستگاه به چه صورت باشد. استفاده از هر کدام از این گزینه‌ها باعث هزینه بر شدن دستگاه و در نتیجه بالا رفتن قیمت تمام شده آن می‌شود.

فروشنده دستگاه بنر

حلقه دوم در قیمت دستگاه چاپ بنر به گروه فروشندگان اختصاص می‌یابد. این فروشندگان از گزینه‌های اضافی مانند گارانتی و خدمات پس از فروش، نصب و جابجایی دستگاه و همچنین متنوع کردن روش‌های فروش برای بالا بردن بازدهی کار خود استفاده می‌کنند و با توجه به این تغییرات سعی می‌کنم که قیمت دستگاه را نیز تغییر دهند. البته ممکن است این تغییرات قیمتی از یک کارگاه به کارگاه دیگر متفاوت باشد.

بازار و شرایط فروش

چه بخواهیم و چه نخواهیم، بازار و شرایط فروش در قیمت دستگاه بنر تأثیر گذار است و باید آنها را در محاسبات خود در نظر بگیریم. به عنوان مثال، تحریم اقتصادی باعث عدم دسترسی به دستگاه برخی شرکت‌ها و افزایش قیمت آن‌ها می‌شود. همچنین عرضه محدود دستگاه و گرفتن کنترل بازار توسط شرکت‌های سازنده، در نهایت به افزایش قیمت دستگاه‌ها منجر می‌شود به نوعی بازار تحت کنترل این فاکتورها تغییر می‌کند

 

لیست قیمت و جدول اقساط دستگاهها را دریافت کنید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *